tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 stycznia 2020

Czołowe zderzenie osobówek na rondzie. BMW jechało... pod prąd

W poniedziałek, 20 stycznia około godziny 17:15 dyżurni SKKM PSP Tychy i KMP Tychy otrzymali zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów na ul. Turyńskiej (DK 44), w rejonie fabryki FCA. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, zespół PRM oraz patrol policji.

Czołowe zderzenie osobówek na rondzie na ul. Turyńskiej - 20.01.2020 · fot. 112Tychy


W wyniku czołowego zderzenia BMW i VW ruch na rondzie został częściowo wstrzymany. Uczestnicy zdarzenia trafili pod opiekę ratowników medycznych. Na szczęście nie doznali oni poważniejszych obrażeń.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów, jak i relacji uczestników, wynika, że kierowca BMW jadąc ul. Turyńską w kierunku Bierunia, wjechał na rondo "pod prąd" (od lewej strony) doprowadzając do czołowego zderzenia z VW. Po około czterdziestu minutach uszkodzone pojazdy zostały usunięte z ronda i ruch został przywrócony. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.