tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 stycznia 2020
  • 18 lutego 2020

Udało się zebrać pieniądze na leczenie 14-letniej Emilki Hachuły!

15 stycznia w internecie rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na 14-letnią Emilkę Hachułę. W główce dziewczynki znaleziono guza. W połowie lutego udało się zebrać środki potrzebne na leczenie małej tyszanki.

Udało nam się zabrać całą kwotę potrzebną na operację Emilki. Bardzo dziękujemy za pomoc i okazane zainteresowanie. Teraz czekamy na wyznaczenie terminu. Po powrocie z Niemiec poinformujemy o wszystkim, aby można było przekazać informacje i jeszcze raz podziękować ludziom, którzy tak bardzo zaangażowali się w pomoc dla Emilki.

Aleksandra Hachuła
mama Emilki


Emilka Hachuła - 14 letnia tyszanka
Udało się zebrać pieniądze na leczenie 14-letniej Emilki! · fot. siepomaga.pl


- Od czterech lat moja córeczka żyje z wyrokiem. We wrześniu 2015 roku Emilkę zaczęła strasznie boleć głowa. Gdy ból nie przechodził, pojechałyśmy do szpitala. Wyniki badań dosłownie powaliły nas na kolana. Nie mieliśmy nawet czasu oswoić się z diagnozą córeczki, kiedy została ona od razu zabrana na blok operacyjny. W główce Emilki znaleziono guza, który musiał być od razu operowany. Ta pierwsza operacja miała być ostatnią. Do tej pory były już trzy, a guz cały czas odrasta - informowała na stronie zbiórki Aleksandra Hachuła.

- Wysłaliśmy wyniki badań Emilki do szpitali na całym świecie. Odezwali się lekarze z kliniki w Tubingen, którzy zakwalifikowali moją córeczkę do operacji, w czasie której zostanie wykorzystany rezonans śródoperacyjny. Daje on szanse na całkowite usunięcie guza - pisała mama dziewczynki.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.