Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 stycznia 2020

Co zrobić z żywą choinką po świętach?

Nie pal choinką w piecu - należy unikać palenia drewnem drzew iglastych oraz świeżym drewnem - czyli poświątecznymi choinkami.

choinka
Co zrobić z żywą choinką po świętach? · fot. UM Tychy


Jeżeli nie wiecie, gdzie pozbyć się choinki, Master - Odpady i Energia Sp. z o.o. przypomina:
  • w przypadku zabudowy wielorodzinnej - firma wywozowa odbiera je z miejsc gromadzenia odpadów komunalnych w terminach wynikających z harmonogramu odbioru odpadów wielkogabarytowych (odbiór w ramach cotygodniowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych).
  • w przypadku zabudowy jednorodzinnej i również mieszkańców bloków - choinki można przekazać do jednego z PSZOK-ów w mieście - Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych - ich lokalizacje znajdują się na stronie: www.master.tychy.pl/lokalizacja-pszok-i82.pl.html


Przypominamy, iż drzewek nie należy wrzucać do pojemników na odpady komunalne, lecz przekazać je do PSZOK lub pozostawić w wyznaczonym przez zarządcę nieruchomości lub spółdzielnię miejscu składowania odpadów.

BM / tychy.info, źródło: Master

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.