tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 stycznia 2020
  • 3 lutego 2020

Praca dla seniora - gdzie i jak osoby starsze mogą szukać pracy?

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach zaprasza do udziału w VI edycji Programu „Praca dla Seniora”. W ramach programu będzie można m. in. dowiedzieć się gdzie i w jaki sposób szukać pracy. Chętni mogą się zgłaszać do 5 lutego.

Program zakłada: 3-dniowe zajęcia, których celem jest zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do aktywnego poszukiwania pracy, zajęcia komputerowe z poszukiwania pracy z wykorzystaniem stron i portali internetowych, a także wsparcie doświadczonego Pośrednika Pracy, który pomoże chętnym znaleźć pracę.

- Program ma na celu wyrównywanie szans osób i rodzin poprzez pomoc seniorom zamieszkałym na terenie Miasta Tychy w podejmowaniu aktywności zawodowej - mówi Monika Kwaśniewicz z PUP w Tychach.

Zapisy do programu przyjmowane są do 5 lutego w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach osobiście lub pod nr telefonu: 32 781 58 74.

Program rusza 10 lutego o godzinie 9.00 (sala 205 II piętro) w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach na ul. Budowlanych 59 (udział tylko dla osób zapisanych). Pierwszy moduł 3-dniowych zajęć odbędzie się w dniach 10-12 lutego.

BM / tychy.info
źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.