tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 stycznia 2020
  • 12 stycznia 2020

W niedzielę w Tychach odbędzie się casting do wyborów Miss Śląska

Za nami:

Chcesz zostać Miss Śląska 2020 lub Miss Śląska Nastolatek 2020? Chcesz zawalczyć o oryginalny pierścień Miss Polski? Chcesz otworzyć drzwi do kariery modelki i konkursów międzynarodowych? Nie czekaj i zgłoś się na casting.

casting do wyborów Miss Śląska


- Wybory Miss Śląska stanowią regionalny etap narodowego konkursu piękności Miss Polski 2019. Jeśli chcesz zdobyć koronę Miss, wyjechać na ćwierćfinały ogólnopolskiego konkursu Miss Polski do Warszawy, zdobyć doświadczenie w wystąpieniach publicznych, wejść w świat modelingu, przeżyć niesamowitą przygodę i świetnie się bawić - nie czekaj - zachęcają organizatorzy.

Pierwszy casting odbędzie się 11 stycznia w MAZDA Mirai Motors, ul. G. Roweckiego 129a w Sosnowcu w godz. 11:00 - 15:00. Następnego dnia, 12 stycznia jury castingowe będzie czekać na uczestniczki w Hotelu Tychy Prime****, Al. Jana Pawła II 10 (Sala Konferencyjna, poziom -1) w Tychach w godz. 14:00 - 17:00. Ostatni casting zaplanowano na 19 stycznia w Revita Park, ul. Żelazna 17C (Sala C 23) w Katowicach w godz. 14:00 - 17:00.

- Wszystkie uczestniczki proszone są o przybycie na casting w legginsach, przylegającym t-shircie w kolorze czarnym oraz szpilkach. Ponadto na casting należy wziąć dwuczęściowy strój kąpielowy (w celu zaprezentowania sylwetki) - proszą organizatorzy.

Nabór prowadzony jest w dwóch kategoriach: wybory Miss Nastolatek Śląska 2020 - kandydatki w wieku 14-18 lat oraz Miss Śląska 2020 - kandydatki w wieku 18-27 lat. Kandydatki niepełnoletnie powinny przybyć z prawnym opiekunem lub posiadać pisemną zgodę na udział w castingu. Od uczestniczek wymaga się, aby były pannami nieposiadającymi dzieci. W konkursie mogą wziąć udział dziewczęta mieszkające na terenie województwa śląskiego.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem: 882 94 44 94 lub mailowo: biuro@miss.slask.pl.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.