tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 stycznia 2020
  • 14 stycznia 2020

[WIDEO] Kinga Preis w spocie o bezpieczeństwie na pasach w Tychach

Śląska drogówka podjęła kolejne wyzwanie w zakresie poprawy bezpieczeństwa pieszych na naszych drogach. Podczas spotkania z przedstawicielami mediów odbyła się premiera spotu „Zanim ominiesz, pomyśl...”, w którym wystąpiła aktorka Kinga Preis. Ten krótki film powstał z myślą o budowaniu właściwych relacji pomiędzy pieszymi i kierującymi, a tym samym zapobieganiu zagrożeniom na drodze.

Loading...


Pomysłodawcą spotu „Zanim ominiesz, pomyśl...” jest śląska drogówka, która do udziału w nim zaprosiła aktorkę Kingę Preis. Zamiarem policjantów było pobudzenie świadomości co do zagrożeń na drodze, a tym samym zbudowanie właściwych relacji pomiędzy uczestnikami ruchu drogowego. Poprzez spot mundurowi chcieli zachęcić do refleksji zarówno pieszych, jak i kierowców.

Kinga Preis w spocie o bezpieczeństwie na pasach w Tychach · fot. KMP Tychy


Konferencję poprowadził Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach nadkom. Sławomir Zagrobelny, który omówił występujące na drogach zagrożenia, opierając się o dane statystyczne z całego kraju i województwa śląskiego. Następnie wyemitowano przygotowany przez śląską policję spot. Policjanci apelowali przy tym o ostrożność, zwłaszcza, że dzieci i młodzież naszego województwa właśnie zaczynają zimowe ferie.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.