tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 stycznia 2020

Sebastian pierwszym tyszaninem urodzonym w 2020 roku w Megrezie

Sebastian jest pierwszym dzieckiem i zarazem pierwszym tyszaninem urodzonym w 2020 roku na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez. Maluch przyszedł na świat w Nowy Rok trzy minuty po 16.00. Waży 3240 gram i mierzy 54 centymetry.

Ubiegły rok, w którym w tyskim szpitalu urodziło się 1345 dzieci, także zamknął tyszanin. Wiktor, bo tak ma na imię chłopiec, pojawił się na świecie 31 grudnia o 11.39.

- Obu maluchom i ich rodzicom gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego. Chcemy również podziękować wszystkim rodzicom, którzy - mimo trwającej modernizacji oddziału - wybrali właśnie Megrez na miejsce narodzin swoich pociech. Dzięki Państwa zaufaniu odnotowaliśmy porównywalną liczbę porodów w stosunku do poprzedniego roku. Niemała w tym zasługa naszych lekarzy, położnych i wielu innych pracowników szpitala, którym w tym czasie podsumowań składamy wyrazy uznania - piszą pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez.

BM / tychy.info
źródło: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp z o. o./Facebook

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.