Reklama

Wiadomości

  • 18 grudnia 2019
  • 23 grudnia 2019
  • wyświetleń: 9498

[ZDJĘCIA] Duże zainteresowanie III Tyską Wigilią dla Potrzebujących

W niedzielę, 22 grudnia na parkingu przed Szkołą Muzyczną w Tychach postawiony został namiot, w którym odbyła się III Tyska Wigilia dla Potrzebujących.

III Tyska Wigilia dla Potrzebujących - 22.12.2019 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Od godziny 10.00 do 15.00 było można w miłym gronie posłuchać kolęd oraz zjeść świąteczne potrawy. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem.

- Nasza III Wigilia dla Potrzebujących to już historia... Serce pełne wzruszeń i optymizmu, że można pomagać jak tylko się chce. Najbardziej wzruszający moment był wówczas, gdy jeden z mieszkańców poprosił o głos, aby podziękować za dzisiaj... kilka słów i wiemy, że za rok też będziemy - komentują organizatorzy wydarzenia.

Loading...


- Taka Wigilia to praca wielu osób, dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Dziękuję kupcom z Tyskich Hal Targowych za produkty do wielu pysznych potraw i ciasta, Sklepowi rybnemu Akwarium za rybne smakołyki, Fundacji MultiIntegra za przygotowane potrawy i pomoc, Pani Senator Gabrieli Morawskiej- Staneckiej i jej zespołowi za pyszne pierogi, Wojskowej Komendzie Uzupełnień za pyszną grochówkę i wspaniałą wojskową obsługę, Tyskim Atomówkom za ciasta, potrawy i pomoc, Wolontariuszom za ciężką pracę dzisiaj i wczoraj przy przygotowaniu Wigilii, Młodzieżowej Radzie Miasta, Tyskiej Radzie Seniorów, Zespołowi Platyna za muzykę, Pani Oli, która swoim wspaniałym głosem uświetniła naszą wigilię, wszystkim członkom Inicjatywy Tyskiej, którzy chociaż małą cegiełkę ułożyli w tym dziele, dziękuję sponsorom, bo bez nich nie udało by się tego zorganizować..., ale przede wszystkim dziękuję wszystkim naszym gościom za to, że przyszli i spędzili z nami ten świąteczny czas... Kochani jak o kimś zapomniałem to i tak wiecie, że dziękuję z całego serca za każdą pomoc - podsumował Sławomir Sobociński z Inicjatywy Tyskiej.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.