Wiadomości

  • 18 grudnia 2019
  • wyświetleń: 3006

Bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach

MOSiR Tychy zaprasza na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci. Zajęcia odbywają się w sobotnie i niedzielne poranki na ślizgawce w Paprocanach.

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. W szkoleniu uczestniczyć mogą dzieci do 10. roku życia z rodzicem lub opiekunem prawnym. Każdy uczestnik powinien posiadać strój (kask, rękawiczki, łyżwy) zgodny z Regulaminem lodowiska sezonowego OW Paprocany w Tychach.

Kurs ma na celu naukę jazdy na łyżwach, poprawę techniki jazdy oraz polepszenie samopoczucia poprzez regularny ruch.

Zajęcia odbywać się będą do 1 marca 2020 r. w każdą sobotę i niedzielę w godz. 8:00-9:00. W podanych godzinach lodowisko sezonowe w Paprocanach zostanie podzielone na dwie części:
  • środkowa - wydzielona pachołkami dla uczestników zajęć,
  • skrajna - dla pozostałych uczestników ślizgawki, zostanie wyznaczony tor do jazdy w rejonie band lodowiska.


- Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i bezpieczeństwa oraz nie wyjeżdżanie poza wyznaczony tor w podanych godzinach. Brak stosowania się do prośby może skutkować wyproszeniem uczestnika z tafli lodowej przez obsługę lodowiska sezonowego - zwracają uwagę pracownicy MOSiR Tychy.

BM / tychy.info

źródło: MOSiR Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.