Wiadomości

  • 13 grudnia 2019
  • wyświetleń: 2125

Stłuczka 9 pojazdów. Policja apeluje o ostrożną jazdę

Dzisiaj nad ranem doszło do kolizji 9 pojazdów. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci apelują o ostrożność i dopasowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Zimowa aura i pogarszające się warunki na drogach mogą stworzyć wiele zagrożeń, na które kierowcy nie zawsze są przygotowani.

kolizja
Stłuczka 9 pojazdów. Policja apeluje o ostrożną jazdę · fot. KPP Tychy


Dzisiaj po godzinie 6.00 rano policjanci otrzymali zgłoszenie o stłuczce na ul. Katowickiej w Tychach. Na miejscu szybko pojawili się policjanci tyskiej drogówki. Okazało się, że zderzyło się ze sobą aż 9 pojazdów.

kolizja
Stłuczka 9 pojazdów. Policja apeluje o ostrożną jazdę · fot. KPP Tychy


Na szczęście skończyło się wgnieceniami na samochodach i nikt z uczestników nie został ranny. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drogach. Zima charakteryzuje się zmiennymi warunkami na drodze, a użytkownicy dróg powinni mieć świadomość, że na jezdni może być ślisko. W związku z czym kierujący pojazdem obowiązany jest zachować szczególną ostrożność. Ważne, by dostosować prędkość do warunków pogodowych!

ab / tychy.info

źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.