Reklama

Wiadomości

  • 10 grudnia 2019
  • 15 grudnia 2019
  • wyświetleń: 2713

[WIDEO] Tyska młodzież stworzyła film promujący transport miejski

Dawid Gołaś oraz Julia Chodanionek, uczniowie ZS nr 1 oraz LO nr 1 w Tychach, realizują projekt "Przekonaj się do transportu miejskiego". W jego ramach przeprowadzili już ankietę oraz nagrali film promujący transport miejski. Zobaczcie!Projekt "Przekonaj się do transportu miejskiego" realizowany jest w ramach platformy "Zwolnieni z Teorii", na której każda osoba z kraju może realizować wymyślony przez siebie projekt społeczny bez ograniczeń.

- Nasz zespół tworzą Dawid Gołaś oraz Julia Chodanionek, uczniowie ZS nr 1 oraz LO nr 1 w Tychach. Mamy 17 lat i jesteśmy w 2 klasie. Nasz projekt ma na celu realizację zadań związanych z promocją transportu miejskiego. Prowadzimy Facebooka oraz Instagram (nazwa profili taka jak nazwa projektu). Planujemy akcję ulotkową, plakatową, nagrać filmik o nowych kasownikach i ich funkcjach oraz przeprowadzić lekcję o transporcie dla dzieci w szkole - mówią autorzy projektu.

Przekonaj się do transportu miejskiego
Przekonaj się do transportu miejskiego


Projekt jest wspierany przez: ZS nr 1 w Tychach, MRM Tychy, ZTM, PKM Tychy, TLT i zakończy się z końcem marca.

Przekonaj się do transportu miejskiego

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.