Wiadomości

  • 7 grudnia 2019
  • wyświetleń: 6460

Policja szuka złodzieja, który ukradł alkohol o wartości ponad 800 zł

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do której doszło 14 listopada w sklepie przy ul. Tischnera w Tychach. Nieznany sprawca ukradł alkohol wartości ponad 800 złotych. Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Rozpoznajesz tych mężczyzn? Powiadom policję · fot. KMP Tychy


W toku wykonywanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia.

Rysopis: Dwóch mężczyzn w wieku ok. 20-25 lat. Pierwszy z nich posiada na głowie czapkę z daszkiem koloru białego, kurtka do pasa koloru czarnego, spodnie koloru czarnego, czarne buty, w rękach szaro-czarna torba. Drugi - niebieska czapka z daszkiem, założona kamizelka pracownicza odblaskowa koloru pomarańczowego, czarna kurtka do pasa, czarne spodnie, czarne buty.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.