Wiadomości

  • 6 grudnia 2019
  • wyświetleń: 1808

Niecodzienne spotkanie dzieci w szpitalu z mundurowymi i Mikołajem

Policjanci z Tychów w porozumieniu z przedstawicielami Szpitala Miejskiego w Tychach odwiedzili dzieci na Oddziale Dziecięcym. Wszystko po to by, w ten szczególny dzień 6 grudnia, pojawił się u nich uśmiech na twarzy. W towarzystwie mundurowych do najmłodszych zawitał również Sznupek, nie zabrakło także Mikołajów. Dzieci oprócz świątecznych życzeń otrzymały prezenty.

Niecodzienne spotkanie dzieci w szpitalu z mundurowymi i Mikołajem - 6.12.2019 · fot. KMP Tychy


W tym szczególnym świątecznym czasie uśmiech dzieci jest bezcenny. Wie o tym dzielnicowy, który na terenie swojego rejonu służbowego ma oddział dziecięcy miejskiego szpitala. Dlatego w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” policjanci zainicjowali, w porozumieniu z przedstawicielami Szpitala Miejskiego w Tychach, spotkanie mikołajkowe. Oprócz mundurowych z wizytą najmłodszym przybył Święty Mikołaj, który rozdawał prezenty. Wiele uśmiechów wywołał również Sznupek, który towarzyszył stróżom prawa.

Dzięki wizycie policjantów i Mikołaja, hospitalizowane dzieci mogły na chwilę zapomnieć o chorobie i cieszyć się wyjątkowym wydarzeniem.

- Mamy nadzieję, że takie akcje profilaktyczne z Mikołajem w tle na dłużej zapadną wszystkim w pamięci i skłonią do przestrzegania przepisów w ruchu drogowym. Życzymy wszystkim dzieciom szybkiego powrotu do zdrowia, Wesołych Świąt i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku - mówią policjanci.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.