Wiadomości

  • 4 grudnia 2019
  • 23 grudnia 2019
  • wyświetleń: 1904

„Kto nas odwiedzi?” - spektakl sylwestrowy w Teatrze Małym

Za nami:

W tym roku Teatr Mały zaprasza na sylwestrowy spektakl pt. ”Kto nas odwiedzi?” w wykonaniu dwóch doborowych aktorów: Jadwigi Jankowskiej-Cieślak i Jana Peszka. Przedstawienie będzie wystawiane o godzinie 19:00 i 22:30, po spektaklu pracownicy Teatru zapraszają na sylwestrowy poczęstunek i lampkę szampana.

Rzecz dzieje się nocą w starym zamku, który odwiedzają duchy. Czy lata temu mąż pani domu umarł śmiercią naturalną? A może któryś z jego przyjaciół ma z tym coś wspólnego? Czy tajemnica się wyjaśni? Ta sztuka to dwie brawurowe, popisowe partytury dla dwójki aktorów, a na scenie wspaniałe osobowości: Jadwiga Jankowska-Cieślak i Jan Peszek. Długo na nich czekaliśmy.

Reżyserem jest Cezary Tomaszewski, autor sławnej autorskiej wersji operetki Lehara Wesoła wdówka, wystawionej w Wiedniu, w której obsadził cztery polskie sprzątaczki.

Obsada: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Jan Peszek
Autor: Igor Savin
Reżyseria: Cezary Tomaszewski

Bilety 100 zł. W cenę biletu wliczony jest poczęstunek.

BM / tychy.info

źródło: Teatr Mały

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.