Reklama

Wiadomości

  • 2 grudnia 2019
  • wyświetleń: 3099

Policja szuka osoby, która ukradła portfel, w którym były 2 tys. zł

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością gotówki. Do zdarzenia doszło 27 października na ul. Sadowej w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z tyską komendą.

WIESZ COŚ NA TEMAT ZDARZENIA LUB ROZPOZNAJESZ MĘŻC
Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Powiadom policję · fot. KMP Tychy


Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością niespełna 2 tys. zł. Do zdarzenia doszło 27 października na terenie hali targowej przy ul. Sadowej w Tychach.

W toku wykonywanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek osoby, która może posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia. Jest to mężczyzna w wieku około 60 lat, krępej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru szaro-zielonego, na głowie założona charakterystyczna czapka z daszkiem koloru jasnego, pod kurtką widoczna koszula w tzw. kratę, przez ramię przewieszona torba koloru czarnego.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.