Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 30 listopada 2019

Domowa plantacja konopi indyjskich zlikwidowana

Kryminalni z Tychów zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu wyhodował ponad 100 krzaków konopi indyjskich. Posiadał również prawie kilogram marihuany oraz przyrządy służące do jej wytwarzania. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Decyzją sądu został objęty policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

Domowa plantacja konopi indyjskich zlikwidowana · fot. KMP Tychy


Policjanci z wydziału kryminalnego w tyskiej komend trafili na trop 36-latka, który w wynajmowanym mieszkaniu poza miastem wytwarzał nielegalne środki. Policjanci zabezpieczyli ponad 100 krzaków konopi indyjskich oraz przeszło 800 gramów marihuany. Podczas przeszukania, kryminalni znaleźli również urządzenia służące do wytwarzania narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut popełnienia przestępstw narkotykowych. Wobec mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.