tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 listopada 2019
  • 27 grudnia 2019

"Burek sam nie poprosi o pomoc" - wesprzyj Schronisko w Tychach!

Za nami:

Trwa kampania Fundacji Psi Los "Burek sam nie poprosi o pomoc". Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach od wielu lat współpracuje z Fundacją i również tym razem zachęca miłośników zwierząt do zrzutki. Akcja potrwa do 31 grudnia.Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach rozpoczęło działalność 1 lipca 2001 roku przejmując opiekę nad zwierzętami znajdującymi się w Schronisku przy ul. Towarowej 40, aby we wrześniu ostatecznie przenieść je do nowego obiektu przy ul. Przejazdowej 101 w Tychach - Urbanowicach. Z dniem 1 stycznia 2011 roku, Schronisko weszło w skład struktury organizacyjnej Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych.

W ciągu dziewięciu miesięcy 2019 roku do Schroniska trafiło 266 psów i 126 kotów. Aktualnie przebywa w nim 51 psów i 39 kotów. W schronisku zatrudnionych jest ośmiu pracowników. To dzięki ich ciężkiej pracy i wielkiemu oddaniu, oraz życzliwości wielu współpracujących ze Schroniskiem osób, zwierzaki maja szansę odnalezienia się w tej trudnej schroniskowej rzeczywistości i odbudowania swojego zaufania do człowieka.

Indywidualna podstrona naszego schroniska, z mechanizmem do dokonywania darowizn jest tu: psilos.org/schronisko-w-tychach. W tym roku można również skorzystać z innej drogi wsparcia finansowego - kupienia wirtualnej porcji karmy. Aby to zrobić należy wysłać wiadomość SMS o treści BUREK pod numer 75480. Koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 5,00 PLN + VAT tj. 6,16 PLN (brutto). W odpowiedzi na wysłanego SMS-a zostanie przesłany link do pobrania pamiątkowej grafiki.

Loading...

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.