Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 listopada 2019

Ciężarówka potrąciła pijanego pieszego na ul. Oświęcimskiej

We wtorek, 12 listopada około godziny 18:50 dyżurni KMP Tychy oraz SKKM PSP Tychy otrzymali zgłoszenie o potrąceniu pieszego na ulicy Oświęcimskiej w rejonie fabryki samochodów. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały zastępy OSP Bieruń Stary, JRG Tychy, zespół PRM oraz patrol policji.

Ze zgłoszenia wynikało, że pieszy został potrącony przez samochód ciężarowy. Mężczyzna trafił pod opiekę ratowników medycznych. Podczas wykonywania czynności przez policjantów okazało się, że pieszy znajdował się pod znacznym wpływem alkoholu - badanie wykazało ponad 1,5 mg/l, co daje ponad 3 promile. Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. Pieszy po opatrzeniu przez ratowników medycznych został przetransportowany do izby wytrzeźwień.

Przez blisko czterdzieści minut droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.