Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 listopada 2019
  • 17 listopada 2019

[FOTO] Gorący kalendarz Śląskich Motocyklistek wspomoże szpital wojewódzki

8 listopada Pasażu Kultury Andromeda w Tychach swoją premierę miał Kalendarz Śląskich Motocyklistek na 2020 rok. Podczas premiery 700 kalendarzy znalazło już swoich właścicieli, a wszystko to w szczytnym celu. Zebrana kwota zostanie przekazana na Oddział ginekologiczno-położniczy w Szpitalu Wojewódzkim w Tychach.Premiera Kalendarza Śląskich Motocyklistek - 8.11.2019 · fot. Michał Kasperczyk


„Rozbierany" kalendarz to w zasadzie tradycja Śląskich Motocyklistek. To już czwarta edycja projektu. W ubiegłym roku motocyklistki przygotowały kalendarz na 2019 rok. Okazał się sporym sukcesem: 1500 sprzedanych sztuk dało 50 000 złotych. I te pieniądze trafiły na szczytny cel. Śląskie Motocyklistki przekazały cały zysk ze swojego kalendarza na fundację Dom Kulejących Aniołów.

Tym razem pieniądze ze sprzedaży kalendarza na 2020 rok zostaną przekazane na Oddział ginekologiczno-położniczy w Szpitalu Wojewódzkim w Tychach.

Loading...


BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.