Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 18 października 2019

37-latek z Tychów ukrył amfetaminę w lodówce. Grozi mu 10 lat więzienia

Tyscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który posiadał środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę, która była ukryta w lodówce. Z zabezpieczonych narkotyków można było przygotować ponad pół tysiąca porcji dilerskich. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

37-letni diler z Tychów ukrył amfetaminę w lodówce · fot. KMP Tychy


Z posiadanych przez tyskich kryminalnych informacji wynikało, że 37-letni tyszanin może posiadać narkotyki. Podczas próby legitymowania mężczyzna podjął ucieczkę, jednak szybko został zatrzymany i obezwładniony. Okazało się, że stróże prawa mieli rację. Przy uciekinierze znaleźli marihuanę. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci znaleźli w lodówce bryły białej substancji. Przeprowadzony test wykazał, że jest to amfetamina. Łącznie stróże prawa przejęli narkotyki, z których można było przygotować ponad pół tysiąca działek dilerskich. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat więzienia.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.