Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 października 2019

Kradzież perfum ze sklepu przy ul. Wyszyńskiego. Policja szuka sprawcy

21 września w jednym ze sklepów przy ulicy Wyszyńskiego w Tychach doszło do kradzieży perfum. Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Kradzież perfum ze sklepu przy ul. Wyszyńskiego. Policja szuka sprawcy · fot. KMP Tychy


Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, podczas której nieznani sprawcy ukradli 10 sztuk perfum na łączną kwotę ponad 1600 złotych. Do kradzieży miało dojść 21 września w sklepie mieszczącym się w Tychach przy ulicy Wyszyńskiego.

W załączeniu przedstawiamy wizerunki osób, które mogą posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia.

1. Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, wzrostu około 165-170 cm szczupłej budowy ciała, ubrany w luźne spodnie dresowe koloru czarnego, bluzę z kapturem koloru czarnego z napisem na przodzie oraz białym paskiem na rękawach, czapeczka z daszkiem we wzory i umieszczonym na przodzie napisem NY, buty sportowe koloru czarnego oraz później T-shirt koloru bordowego z grafiką na przodzie, bez założonej czapki, pozostały ubiór bez zmian.

2. Mężczyzna w wieku 25-30 lat wzrostu około 170-175 cm średniej budowy ciała, włosy ciemny blond, ubrany w spodnie koloru ciemnego, T-shirt koloru niebieskiego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.