Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 7 października 2019

Ukradł kartę bankomatową i nią płacił. Policja szuka sprawcy

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży karty bankomatowej, którą nieznany sprawca dokonał kilku transakcji płatniczych. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Ukradł kartę bankomatową i nią płacił. Policja szuka sprawcy


Transakcji płatniczych dokonano w okresie od 25 do 26 czerwca wcześniej skradzioną kartą bankomatową. W toku wykonywanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek osoby, która może posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia. Jest to mężczyzna w wieku około 55 lat, szczupła budowa ciała, włosy krótkie czesane na bok, posiada charakterystycznego wąsa, ubrany w ciemną koszulę oraz marynarkę.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.