Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 7 października 2019

[ZDJĘCIA] Dachowanie osobówki na Serdecznej. Nie żyje 39-latek

W piątek, 4 października około godziny 9 dyżurni SKKM PSP Tychy i KMP Tychy otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na ulicy Serdecznej w rejonie skrzyżowania z ulicą Przejazdową.

Tragiczne w skutkach dachowanie osobówki na Serdecznej - 7.10.2019 · fot. 112Tychy


Osobowym VW podróżowały dwie osoby: 39-letni mężczyzna wraz z 6-letnim synem. Obydwaj trafili pod opiekę ratowników medycznych. 6-latek został przetransportowany do szpitala w Katowicach Ligocie. W drugiej karetce rozpoczęła się walka o życie 39-latka. Niestety, ratownicy wraz z lekarzem przegrali walkę o życie mężczyzny. Lekarz stwierdził zgon.

Na miejsce zdarzenia wezwany został policyjny technik kryminalistyki z KPP Mikołów (sąsiedzka pomoc) oraz grupa dochodzeniowo śledcza z KMP Tychy i prokurator. Decyzją prokuratora została zlecona sekcja zwłok mężczyzny mająca na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności jego śmierci.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierowca najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą swojego pojazdu, uderzył w bariery, a następnie dachował. Tyscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.