Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 29 września 2019
  • 6 października 2019

Koncert Grażyny Szapołowskiej w Teatrze Małym w Tychach

Za nami:

Grażyna Szapołowska do tej pory dała się poznać jako wybitna aktorka. Gwiazda zagrała w ponad 50 produkcjach filmowych i serialowych. Obecnie spełnia się też jako wokalistka, a swoją nową pasję zawarła w albumie „Kochaj mnie”. W ramach cyklu POETICON aktorka zaprezentuje utwory tego właśnie wydawnictwa.

Koncert Grażyny Szapołowskiej w Teatrze Małym w Ty


Bez wątpienia o sile koncertu stanowią teksty tak wybitnych poetów jak Wisława Szymborska, Jonasz Kofta, czy Bułat Okudżawa w genialnym tłumaczeniu Wojciecha Młynarskiego. Aktorce, muzycznie, na scenie towarzyszyć będą znani warszawscy muzycy: Sebastian Stanny - saksofon, Miłosz Wośko - piano, Tomek Pacanowski - gitara, śpiew, Maciej Matysiak - gitara basowa, śpiew, Sebastian Frankiewicz - perkusja, śpiew. Z pewnością będzie to idealna propozycja na jesienny wieczór, gdzie piękny wiersz łączy się ze zmysłowym i lirycznym głosem aktorki.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 6 października o godzinie 17.00 w Teatrze Małym w Tychach. Bilety kosztują 50 zł.

BM / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.