tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 25 września 2019

Tyszanka sprzedawała w sieci podrobione torebki i zegarki

Policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość gospodarczą tyskiej komendy zabezpieczyli towar z naniesionymi podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. Właścicielce „lewego towaru” może grozić 2-letni pobyt w więzieniu.

Reklama

Tyszanka sprzedawała w sieci podrobione torebki i zegarki · fot. KMP Tychy


Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą komendy w Tychach ustalili właścicielkę podrobionego towaru, który był wprowadzany do obrotu handlowego na portalu internetowym. Na zabezpieczonych rzeczach, między innymi torebkach i zegarkach, naniesione były podrobione znaki towarowe różnych znanych światowych marek. Wstępnie wyceniona wartość strat producentów sięga 50 tys. zł.

Właścicielką „lewego” towaru okazała się 38-letnia mieszkanka Tychów. Kobieta odpowie za wprowadzenie do obrotu podrobionego towaru z Ustawy o Prawie Własności Przemysłowej. Grozi jej za to kara do 2 lat więzienia.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.