tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 24 września 2019

Kradzież roweru z parkingu przy ul. Andersa. Policja szuka sprawcy

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło 20 lipca na parkingu przy ul. Andersa w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Reklama

Kradzież roweru z parkingu przy ul. Andersa. Policja szuka sprawcy · fot. KMP Tychy


Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru o wartości 2 tys. zł. Do zdarzenia doszło 20 lipca na parkingu przy ul. Andersa w Tychach. W toku wykonywanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek osoby, która może posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia:

Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, wzrostu około 175 cm, szczupła budowa ciała, ubrany w jasną podkoszulkę oraz spodnie koloru jasnego brązu.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.