Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 21 września 2019
  • 23 września 2019

W telewizji można już oglądać nowy serial Canal+ kręcony w Promnicach

Zameczek Myśliwski w Promnicach stał się miejscem nagrań dla ekipy filmowej kręcącej serial dla Canal+. W produkcji można zobaczyć m.in. Kingę Preis oraz Bartosza Gajdę.

Loading...


Akcja serialu "Mały Grand Hotel", którego scenariusz został napisany we współpracy Kabaretu Paranienormalni oraz Bartosza Gajdy, rozgrywa się w zacisznym, tajemniczym hotelu na prowincji w Polsce - w Promnicach. Hotel obsługują same nietuzinkowe, lekko "wykręcone" postacie, które pomimo różniących ich cech, wzajemnych animozji i niesnasek, usiłują prowadzić swój hotel najlepiej jak potrafią. W każdym z odcinków przedstawiona zostaje zabawna historia zetknięcia tej niezwykłej grupy z ciekawym gościem z zewnętrznego świata.

W obsadzie znaleźli się m. in. Kinga Preis, Katarzyna Bujakiewicz oraz artyści znani z kabaretów Paranienormalni, Ani Mru Mru oraz Bartosz Gajda.

Serial komediowy "Mały Grand Hotel" w reżyserii Bartosza Konopki można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 21.30 w CANAL+.

Loading...

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.