tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 września 2019

37-letni diler z Tychów może trafić za kratki nawet na 12 lat

Tyscy policjanci po raz kolejny uderzyli w przestępczość narkotykową i zatrzymali 37-letniego tyszanina. Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę, który posiadał znaczną ilość narkotyków oraz je rozprowadzał. Policjanci zabezpieczyli marihuanę, której czarnorynkowa wartość sięga 7 tys. złotych. Za posiadanie oraz udzielanie narkotyków ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do lat 12.

Policjanci zabezpieczyli marihuanę - 09.2019 · fot. KMP Tychy


Tyscy kryminalni po raz kolejny w przestępczość narkotykową. „Namierzyli” 37-latka, którego podejrzewali, że zajmuje się nielegalnym procederem oraz posiada zabronione środki odurzające. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, z której można było sporządzić prawie 140 dilerskich działek narkotyków. Czarnorynkową wartość przejętych środków odurzających szacuje się na kwotę około 7 tys. złotych.

Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu uczestniczenia w obrocie oraz udzielania narkotyków. Na wniosek policjantów i prokuratora zatrzymany został tymczasowo aresztowany. Za posiadanie środków odurzających w znacznej ilości oraz ich udzielanie ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 12.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.