Wiadomości

  • 13 września 2019
  • wyświetleń: 1671

[ZDJĘCIA] Policjanci zabezpieczyli 1000 działek amfetaminy

Policjanci zatrzymali, a Prokurator Rejonowy w Tychach tymczasowo aresztował 33-letniego tyszanina, który posiadał znaczną ilość narkotyków oraz uczestniczył w obrocie nimi. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę, z której można było przygotować blisko 1000 porcji dilerskich tego narkotyku. Za popełnione przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę nawet do 12 lat więzienia.

Policjanci zabezpieczyli 1000 działek amfetaminy · fot. KMP Tychy


Tyscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej „namierzyli” w minionym tygodniu 33-latka, którego podejrzewali o udział w handlu narkotykami i posiadanie zabronionych środków odurzających. Policjanci się nie mylili. W mieszkaniu tyszanina zabezpieczyli amfetaminę, z których można było sporządzić 1000 działek dilerskich.

Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania narkotyków oraz udziału w obrocie nimi. Na wniosek policjantów i prokuratora zatrzymany został tymczasowo aresztowany. Za popełnione przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do lat 12 więzienia.

ab / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.