Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 6 września 2019

Płacił zbliżeniowo nie swoją kartą. Policja szuka sprawcy

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie dokonania szeregu transakcji zbliżeniowych przez osobę nieuprawnioną. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. Osoby, które go rozpoznają, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Płacił zbliżeniowo nie swoją kartą. Policja szuka sprawcy · fot. KMP Tychy


Rysopis: mężczyzna wiek z wyglądu około 50-55 lat, wzrost około 175-180 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie szpakowate, ubrany w koszulkę z krótkim rękawem koloru czarnego, krótkie spodenki w kratkę koloru zielono - białego, buty sportowe m-ki Adidas koloru czarnego z podeszwą koloru zielonego. Mężczyzna posiada przewieszoną przez ramię niewielką saszetkę koloru czarnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.