Wiadomości

  • 4 września 2019
  • wyświetleń: 2482

Zatankowali i odjechali. Policja szuka sprawców kradzieży paliwa

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży paliwa. Do zdarzenia doszło 16 lipca na stacjach paliw przy ul. Przemysłowej oraz przy ul. Katowickiej w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Zatankowali i odjechali. Policja szuka sprawców kr
Zatankowali i odjechali. Policja szuka sprawców kradzieży paliwa · fot. KMP Tychy


Osoby, które mogą posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia:

1. Mężczyzna w wieku 30-35 lat, budowa ciała otyła, bez widocznego zarostu, ubrany w czapkę z daszkiem oraz okulary przeciwsłoneczne, czarną bluzę zapinaną na zamek oraz ciemną koszulkę, krótkie spodenki koloru ciemnego, buty sportowe ciemne.

2. Mężczyzna w wieku 25-30 lat, brak widocznego zarostu, szczupła budowa ciała, ubrany w czerwony T-shirt i ciemną bluzę na zamek.

Zatankowali i odjechali. Policja szuka sprawców kr
Zatankowali i odjechali. Policja szuka sprawców kradzieży paliwa · fot. KMP Tychy


Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o pilny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, 32 32-56-200 telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.