Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 września 2019

Kradzież pieniędzy przy ul. Sadowej. Policja prowadzi dochodzenie

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży pieniędzy. Do zdarzenia doszło w dniu 25 lipca w Tychach przy ulicy Sadowej. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Kradzież pieniędzy przy ul. Sadowej. Policja prowa
Kradzież pieniędzy przy ul. Sadowej. Policja prowadzi dochodzenie · fot. KMP Tychy


Rysopis: mężczyzna w wieku 50 lat, budowa ciała otyła, bez widocznego zarostu, ubrany w czapkę z daszkiem koloru niebieskiego, koszulkę typu polo w biało-niebieskie pasy, krótkie spodenki koloru zielonego, klapki lub sandały koloru brązowego, poruszający się rowerem koloru białego najprawdopodobniej marki Merida.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 32 32-56-200 lub telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.