tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 3 września 2019

Dołącz do Community Gospel Choir. Pierwsza próba w październiku

Masz 19 lat? Potrafisz śpiewać jak Stevie Wonder? Wiesz, czym jest ćwierćnuta? To wszystko nieważne, bo Community Gospel Choir jest dla każdego! Niezależnie od wieku, wiedzy muzycznej i umiejętności. Spotykamy się, bo kochamy śpiewać, bo widzimy w tym sens i bo lubimy to robić razem.

Reklama

Zespół Community Gospel Choir
Zespół Community Gospel Choir


- Chcesz do nas dołączyć? Wystarczy, że wyślesz formularz zgłoszeniowy na communitychoirtychy@gmail.com. W odpowiedzi wyślemy Ci wszelkie niezbędne informacje. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy CGC jest dla Ciebie, napisz do nas, a potem po prostu spotkajmy się na pierwszych zajęciach. Nie trzeba od razu deklarować uczestnictwa w całym semestrze, choć ostrzegamy: gospel wciąga! Świadczy o tym choćby to, że niektórzy są z nami od początku tej inicjatywy. I od zawsze jest z nami Peter Francis, jeden z najlepszych brytyjskich wokalistów i dyrygentów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę gospelove.pl - zachęcają członkowie zespołu Community Gospel Choir.

Jesteś z Tychów, ale właśnie zaczynasz studia w Warszawie? Nie ma problemu, tam również działamy. Znajdziesz nas jeszcze w Opolu i we Wrocławiu. W Tychach pierwsza próba już 5 października o godz. 15.00.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.