tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2019

Kierująca osobówką wymusiła pierwszeństwo i zderzyła się z motocyklem

W czwartek, 29 sierpnia o godzinie 16:40 dyżurny KMP Tychy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego i motocykla na ulicy Żwakowskiej. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały patrole policji oraz zespół PRM.

Zderzenie osobówki z motocyklem na Żwakowskiej - 29.08.2019 · fot. 112Tychy


Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wprowadzili ręczną regulację ruchem na czas działań ratunkowych. Pod opiekę ratowników medycznych trafiły dwie osoby podróżujące motocyklem Kawasaki: kobieta i mężczyzna (oboje ok. 25 lat). Kierującej samochodem osobowym marki Renault kobiecie nic się nie stało.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że winną zdarzenia jest kierująca osobowym Renaultem kobieta, która włączając się do ruchu na ulicę Żwakowską z pobliskiego parkingu wymusiła pierwszeństwo na kierowcy jednośladu. Kierowca motocykla próbował jeszcze uniknąć zderzenia, jednakże bezskutecznie. Podróżujący jednośladem zostali przewiezieni do szpitala na dokładniejsze badania.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.