tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2019
  • 28 sierpnia 2019

37-letni mężczyzna zginął pod kołami pociągu InterCity

We wtorek, 27 sierpnia około godziny 9.00 pociąg śmiertelnie potrącił 37-letniego mężczyznę. Podróżujący koleją musieli liczyć się z poważnymi utrudnieniami.

Śmiertelne potrącenie w Żwakowie. Mężczyzna zginął
Śmiertelne potrącenie w Żwakowie. Mężczyzna zginął pod kołami pociągu - 27.08.2019 · fot. czytelnik Szymon


Do potrącenia doszło na trasie Tychy - Kobiór, w pobliżu stacji Tychy Żwaków. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały służby ratunkowe: zespół PRM, zastępy JRG Tychy oraz patrol policji. Niestety, po przybyciu na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Ruch pociągów w obu kierunkach na tej trasie był znacznie utrudniony i odbywał się wahadłowo po jednym torze. Na miejsce zdarzenia wezwany został policyjny technik, grupa dochodzeniowo - śledcza oraz prokurator. Decyzją prokuratora zlecona została sekcja zwłok.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mogło to być samobójstwo. Dodatkowo na miejsce tragedii przybyli przedstawiciele PKP z komisji badania wypadków kolejowych. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.