Wiadomości

  • 4 września 2019
  • wyświetleń: 2148

Tester-Bis: lampy i meble najwyższej jakości - producent i projektant

Artykuł sponsorowany:

Producent Tester Bis zaprasza do swojej wzorcowni w Pszczynie przy ul. Bramkowej 3. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dystrybucją lamp na terenie kraju i za granicą. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z wybranymi sklepami, architektami i projektantami wnętrz.

Tester-Bis - Pszczyna, Bramkowa 3
Tester-Bis - Pszczyna, Bramkowa 3


W naszej wzorcowni (zlokalizowanej na pszczyńskiej starówce) znajdą Państwo w atrakcyjnych cenach najnowsze lampy między innymi w stylach: klasycznym, loftowo-industrialnym, prowansalskim, folkowym i nowoczesnym. W sprzedaży posiadamy również duży wybór popularnych na całym świecie lamp typu pająki. Nasze lampy wykonane są z surowców, które pozwalają na długie użytkowanie (stal, drewno, marmur, szkło z dobrych hut, kryształ, len i bawełna).

Tester-Bis - Pszczyna, Bramkowa 3 - lampy loftowe, industrialne, modern


Nasza oferta skierowana jest do klientów wymagających, bo tworzymy nasze lampy od podstaw i każdy najmniejszy element w nich jest dla nas ważny i nie ma mowy o przypadkowości. Zapewniamy naszym lampą oryginalną stylistykę, unikatowe rozwiązania na rozprowadzenie światła. Wiemy co chcemy i do czego dążymy i osiągamy zaplanowany efekt świetlny. Nasza załoga to ludzie kreatywni realizujący się w swojej pracy.

Tester-Bis - Pszczyna, Bramkowa 3 - konsole marmurowe, stoliki kawowe


Naszą ofertę wzbogaciliśmy również o wysokiej klasy meble, marmurowe konsole oraz stoliki kawowe. Dzięki połączeniu kryształu z marmurem, skupią one na sobie uwagę każdego lubiącego styl glamour z nutką industrialności.

Chcesz zobaczyć więcej? Zapraszamy do naszej wzorcowni!

Godziny otwarcia:
  • poniedziałek - piątek: 9.30 - 17.00
  • sobota: 9.30 - 13.00


Tester-Bis


Nasze produkty znajdą Państwo na stronie www.testerbis.com.pl oraz w autoryzowanych sklepach internetowych:


Za wykonanie zdjęć oraz współpracę dziękujemy Panu Tomaszowi Kulidze. Zachęcamy do odwiedzin strony http://www.kuliga.pl

---

P.P.H.U. Tester Bis s.c.
ul. Bramkowa 3
43-200 Pszczyna
Tel. 32 214-32-39
http://www.testerbis.com.pl