tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2019

Najaktywniejszy senior w województwie poszukiwany!

Przed nami trzecia edycja organizowanego przez Wojewodę Śląskiego konkursu na najaktywniejszego seniora w województwie śląskim. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wyróżnionych ze względu na płeć, w wyniku których laureaci otrzymają tytuły "Aktywnej seniorki" oraz "Aktywnego seniora".

Kandydaci powinni mieć ukończone 60 lat i wyróżniać się swoim działaniem na rzecz środowiska osób starszych oraz integracji międzypokoleniowej. Kandydatów zgłaszać mogą osoby fizyczne, organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie województwa śląskiego.

Zgłoszeń konkursowych dokonywać należy do 16 września poprzez odpowiedni formularz, stanowiący załącznik do regulaminu konkursowego (załącznik nr 1) wraz z podpisanymi formularzami zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników oraz oświadczeniem o ukończeniu 60 lat.

Podpisane dokumenty należy przesłać na adres Urzędu z dopiskiem "Konkurs - AKTYWNY SENIOR" lub przesłać skanem na adres e-mail: ps-sekretariat@katowice.uw.gov.pl

new / tychy.info
źródło: Urząd Wojewódzki

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.