Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2019

Bezpłatne szkolenie podatkowe ze zmian w podatku VAT w Tychach

Artykuł sponsorowany:

W dniu 11 września 2019 r. (Tychy, Galeria Strefart) odbędzie się bezpłatne szkolenie podatkowe ze zmian w podatku od towarów i usług jakie zostały wprowadzone lub zostaną wprowadzone na 2019 i 2020 rok. Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców z okolic miasta Tychy, a także działających w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Zapisy trwają do 4 września br.

W trakcie szkolenia omówione zostaną m.in. zagadnienia dotyczące mechanizmu podzielonej płatności w wersji obowiązkowej i sankcje z tym mechanizmem związane, zmiany w zakresie korzystania ze zwolnienia podmiotowego (do 200 tys. zł), zasady wystawiania faktur do paragonów oraz pozostałe mechanizmy uszczelniające VAT i nowe sankcje dla podatników VAT. Omówiona zostanie również nowa odsłona pakietu paliwowego. Przedstawione zostaną także zasady dokumentowania dostaw wewnątrzwspólnotowych, które mają wejść w życie od 1 stycznia 2020 r. w ramach pakietu przepisów nazywanych „quick fixes”.

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez specjalistę do spraw podatkowych z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Szkolenie jest nieodpłatne i potrwa około 4 godzin. Szkolenie będzie również dobrą okazją do wymiany informacji z lokalnymi przedsiębiorcami i do porozmawiania z ekspertem do spraw związanych z podatkami.

Na szkolenie można się zapisać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.bergerlegal.pl. Niezbędne informacje o szkoleniu, w tym szczegółowa agenda i miejsce szkolenia, dostępne są na stronie: www.bergerlegal.pl/images/Szkolenie_VAT_2019-2020_Tychy.pdf