Reklama

Wiadomości

  • 31 lipca 2019
  • wyświetleń: 1601

[ZDJĘCIA] Czołowe zderzenie dwóch osobówek na ul. Fabrycznej

30 lipca po godzinie 6.30 na ulicy Fabrycznej w rejonie nr 11 - na wysokości zajezdni PKM-u, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych: Skody i Renault.

Czołowe zderzenie dwóch osobówek na ul. Fabrycznej - 30.07.2019 · fot. 112Tychy


Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, zespoły PRM oraz patrol policji. Ruch w obu kierunkach został całkowicie wstrzymany. W wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby - kierująca Skodą kobieta oraz mężczyzna siedzący za kierownicą Renault. Obydwoje trafili pod opiekę ratowników medycznych, a następie zostali przewiezieni do szpitala na badania. Na szczęście kierujący nie doznali poważniejszych obrażeń.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierujący Renaultem, który wykonując manewr skrętu w lewo na pobliską stację paliw, najprawdopodobniej zagapił się i wymusił pierwszeństwo na jadącej z naprzeciwka Skodzie, doprowadzając do zderzenia.

Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia trwały około godziny. Rozbite pojazdy zostały odholowane przez pomoc drogową. Tyscy policjanci prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

BM / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.