Reklama

Wiadomości

  • 23 lipca 2019
  • wyświetleń: 2203

Z mieszkania przy ul. Żwakowskiej skradziono biżuterię i pieniądze

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży biżuterii oraz pieniędzy. Do zdarzenia doszło przy ul. Żwakowskiej. Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają kobiety ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło 13 czerwca przy ul. Żwakowskiej w Tychach. Nieznane osoby wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej dokonały kradzieży z mieszkania biżuterii oraz gotówki. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek dwóch kobiet, które mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym policjanci zwracają się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości kobiet prezentowanych na zdjęciach.

Z mieszkania przy ul. Żwakowskiej skradziono biżut
Z mieszkania przy ul. Żwakowskiej skradziono biżuterię i pieniądze · fot. KMP Tychy


Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają kobiety, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu (32) 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.