Reklama

Wiadomości

  • 22 lipca 2019
  • 24 lipca 2019
  • wyświetleń: 4164

[ZDJĘCIA] Prezentacja drużyny i otwarty trening Trójkolorowych

Piłkarze GKS Tychy w najbliższą sobotę, 27 lipca wyjazdowym meczem z Radomiakiem Radom rozpoczną kolejny sezon w Fortuna 1 Lidze. Zanim jednak podopieczni Ryszarda Tarasiewicza powalczą na boisku beniaminka, zaprezentowali się tyskim kibicom.

Piłkarze GKS Tychy zaprezentowali się kibicom - 23.07.2019 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Przedsezonowa prezentacja zespołu GKS odbyła się we wtorek, 23 lipca na Stadionie Miejskim Tychy. Głównym punktem imprezy była oficjalna prezentacja wszystkich członków pierwszoligowej drużyny, po której na płycie głównej stadionu rozpoczął się otwarty trening Trójkolorowych. Oczywiście kibice zgromadzeni na trybunach mogli w całości obejrzeć jednostkę treningową tyszan.

Ponadto atrakcji dla najmłodszych fanów nie zabrakło na promenadzie trybuny głównej, były m.in. kolejne, już 4. urodziny klubowej maskotki, wilka Tyska. Czynny był także punkt gastronomiczny oraz klubowy sklepik.

BM / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.