Reklama

Wiadomości

  • 18 lipca 2019
  • wyświetleń: 2005

Pacjent uciekł ze szpitala. Rozpoznał go komendant tyskiej policji

Komendant Miejski Policji w Tychach wracając ze służby rozpoznał poszukiwanego zaginionego 48-latka. Mężczyzna oddalił się ze szpitala i ślad po nim zaginął. Dyrektor szpitala złożył zawiadomienie o zaginięciu w obawie o jego życie i zdrowie. Dzięki czujności i spostrzegawczości szefa tyskiej jednostki 48-latek został odnaleziony i trafił pod opiekę lekarzy.

W miniony weekend tyscy policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu pacjenta, który samowolnie oddalił się ze szpitala bez zgody lekarza. Nietrzeźwy mężczyzna trafił tam z urazem głowy. Według lekarzy niska krzepliwość krwi mogła przyczynić się do zagrożenia jego zdrowia. W obawie o mężczyznę dyrektor szpitala powiadomił o tej sytuacji policjantów, którzy rozpoczęli poszukiwania 48-latka. Policjanci wykonali szereg czynności próbując ustalić miejsce pobytu bezdomnego mężczyzny.

W środę Komendant Miejski Policji w Tychach insp. Andrzej Trzciński wracając po służbie do domu zauważył osobę, która z wyglądu przypominała poszukiwanego. Na miejscu zjawił się patrol policji, który wylegitymował mężczyznę. Czujność szefa tyskiej jednostki nie zawiodła. Policjanci potwierdzili, że jest to zaginiony 48-latek, który jak stwierdził nie wiedział, że jest poszukiwany przez policję. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.