Reklama

Wiadomości

  • 3 lipca 2019
  • 26 lipca 2019
  • wyświetleń: 9225

[FOTO] Rolkarze zawładnęli miastem! Za nami V Nightskating Tychy

W czwartek, 25 lipca kilkuset rolkarzy znów wyjechało na ulice Tychów. Tematem przewodnim wydarzenia było... bikini!

V Nightskating Tychy - 25.07.2019 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Trasa była podobna do ubiegłorocznej, jednak zmieniono miejsce startu. Długość trasy wynosiła około 15 kilometrów. Przejazd rozpoczął się z parkingu przy Centrum Handlowym Gemini Park przy ulicy Towarowej. Następnie rolkarze przejechali ulicami Piłsudskiego, Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Edukacji, Budowlanych, Biblioteczna, Boczna, Bocheńskiego, Rynek, Bocheńskiego, Hlonda, Burschego, Glinczańska, Stoczniowców 70, Sikorskiego, Armii Krajowej, Piłsudskiego i Towarową. Impreza zakończyła się przy Centrum Handlowym Gemini Park.

- Cieszymy, się że w edycji letniej Tyskiego Nightskatingu dopisała pogoda. Uczestników wprawdzie było mniej niż w latach wcześniejszych ze względu na okres wakacyjny, ale mimo wszystko wydarzenie zgromadziło 742 rolkarzy, co tylko potwierdza, iż rolki stają się coraz bardziej popularne również w Tychach - mówi Michał Kasperczyk, inicjator wydarzenia.

Dzięki wsparciu MOSiR Tychy, Gemini Park Tychy oraz Agencji Promocyjno-Reklamowej NOL-TYCHY jak co roku uczestnicy mogli liczyć na darmowe gadżety i niespodzianki.

- Dodatkową atrakcją dla uczestników V Tyskiego Nightskatingu był dobrej jakości rower ufundowany przez Gemini Park Tychy, który za sprawą przeprowadzonego konkursu trafił do 15-letniej Julii z Tychów - dodaje Michał Kasperczyk.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.