Reklama

Wiadomości

  • 1 lipca 2019
  • wyświetleń: 2542

Zerwał łańcuszek z szyi kobiety i uciekł. Policja szuka sprawcy

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży złotego łańcuszka. Nieznany sprawca zerwał go z szyi pokrzywdzonej i uciekł. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Zerwał łańcuszek z szyi kobiety i uciekł. Policja szuka sprawcy · fot. KMP Tychy


Tyscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży złotego łańcuszka, który sprawca zerwał z szyi pokrzywdzonej. Do zdarzenia doszło 15 czerwca około godziny 12.30 w Tychach na ul. Wyszyńskiego w okolicy kiosku „Ruch” i sklepu „Kłos”. Nieustalony mężczyzna wykorzystując zaskoczenie, podbiegł do kobiety i zerwał jej z szyi złoty łańcuszek o wartości tysiąca złotych. Sprawca uciekł w stronę ulicy Niepodległości wsiadając do autobusu linii 65.

Sprawca, mężczyzna wieku około 20-25 lat, atletycznej, krępej, muskularnej budowy ciała, wzrostu około 175 cm, krótkie ciemne włosy, ubrany w krótkie spodenki koloru ciemnego, na nogach białe sportowe buty typu adidas, bez koszulki, na prawym ramieniu przewieszona saszetka na pasku, przez którą przewieszona szara koszulka.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.