tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 6 czerwca 2019

Pracownice DPD uszyły pościel dla oddziału dziecięcego Szpitala Miejskiego

5 czerwca pracownicy DPD Polska przyjechali do Szpitala Miejskiego z paczkami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że paczki zawierały pościel, krzesełka i przewijaki dla oddziału dziecięcego.

Pracownice DPD uszyły pościel dla oddziału dziecięcego Szpitala Miejskiego - 5.06.2019 · fot. Szpital Miejski w Tychach


Kolorowa pościel została samodzielnie uszyta przez pracowników gliwickiego oddziału DPD. - Osiem ochotniczek z firmy DPD zasiadło, przed maszynami do szycia i uszyło 20 kompletów pościeli (część z nas nigdy nie szyła na maszynie). W realizacji projektu pomogła nam Strefa Kroju i Szycia z Zabrza, która udostępniła nam maszyny oraz przeprowadziła skrócony kurs szycia - mówi Daria Losert, pomysłodawczyni projektu.

Kolorowa pościel trafi na łóżeczka najmłodszych pacjentów. To kolejny krok w kierunku zmiany wizerunku sal chorych. Dodatkowo mali pacjenci, pod czujnym okiem rodziców i lekarzy, otrzymali od pracowników DPD słodkie upominki.

- Serdecznie dziękujemy Zarządowi firmy DPD, który wspiera tak wspaniałe inicjatywy oraz pracownikom, którzy włożyli tyle trudu i pracy w samodzielne uszycie pościeli - czytamy na Facebooku Szpitala Miejskiego w Tychach.

BM / tychy.info
źródło: Szpital Miejski w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.