Reklama

Wiadomości

  • 13 lipca 2019
  • 15 lipca 2019
  • wyświetleń: 2353

[ZDJĘCIA] Słuchacze tyskiego UTW w nowym serialu Canal+

Końcem maja dla 12 słuchaczy tyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęła się przygoda z kamerą. Dzięki pani Zuzannie Dobruckiej, producentce kreatywnej z firmy Story Production (producenta serialu) słuchacze tyskiego UTW zostali statystami w nowej polskiej komedii.

Słuchacze tyskiego UTW zostali statystami w nowej polskiej komedii · fot. UTW


O produkcji opowiada Zuzanna Dobrucka: - To zupełnie nowy format na serialowym rynku - „komedia na krótko”, przygotowana na zamówienie Canal+. Akcja dzieje się w hotelu, gdzieś na prowincji. Obsługa hotelu to wachlarz nietuzinkowych, lekko „pokrzywionych” postaci, które mimo wszelkich przeciwieństw, wzajemnych animozji i niesnasek usiłują prowadzić swój przybytek jak najlepiej mogą. W obsadzie m. in. Kinga Preis, Katarzyna Bujakiewicz oraz artyści znani z kabaretów Paranienormalni, Ani Mru Mru oraz Bartosz Gajda - mieszkaniec pobliskiej Pszczyny i znany satyryk.

Loading...


Loading...


Loading...


W jednym ze scenariuszy występuje grupa wesołych pielgrzymów - Szukając odpowiednich osób trafiłam zdjęcie uśmiechniętych słuchaczy sekcji turystycznej UTW w Tychach. Cieszę się, że udało nam się spotkać na planie. Mam nadzieję, że nie ostatni raz - dodaje Zuzanna Dobrucka.

Loading...

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.