tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 31 maja 2019
  • 1 czerwca 2019

Dzień Dziecka w Paprocanach: ruszy Wodny Plac Zabaw, będzie też festyn

Za nami:

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w mieście zaplanowano szereg atrakcji. Przedstawienia, warsztaty, konkursy i zawody sportowe i wiele innych. Z pewnością najmłodszych ucieszy także zaplanowane otwarcie po przerwie zimowej Wodnego Placu Zabaw na Paprocanach.

Wodny plac zabaw w Paprocanach
Wodny plac zabaw w Paprocanach · fot. MOSiR


Wodny Plac Zabaw będzie czynny codziennie od godziny 10.00 do godziny 18.00. Wieczorem, jak co roku zamieni się w pięknie oświetloną fontannę.

1 czerwca w pobliżu placu zabaw odbędzie się festyn sportowo-rekreacyjny dla dzieci organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach.

- Zapraszamy od godziny 14.00, w programie m.in. tory przeszkód, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy - wymienia Marcin Staniczek, dyrektor MOSiR w Tychach.

Impreza na Paprocanach potrwa do godziny 17.00.

Dzień Dziecka w Paprocanach


Na Paprocanach odbędzie się także Trójkolorowy Dzień Dziecka.

- Od godz. 12:00 na dzieci będą czekały atrakcje m.in. dmuchańce, boiska mobilne, bramka celnościowa. Ponadto zaplanowano gry w piłkarzyki stołowe, kapsle, piłkę nożną (boisko sztuczne, boisko mobilne). Zawody urozmaicą konkurs strzelecki oraz konkursy, gry i zabawy dla najmłodszych. Dla zwycięzców przewidziano nagrody, a dla wszystkich uczestników mała niespodzianka - zachęcają organizatorzy: Stowarzyszenie Kibiców GKS Tychy „Tyski Fan” oraz MOSIR Tychy.

trójkolorowy dzień dziecka

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.