tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 30 maja 2019

Nowy kontrakt podpisany. Tarasiewicz zostaje w Tychach

Trenerem GKS Tychy jest od dziewiętnastu miesięcy i przez najbliższy sezon nadal będzie prowadził tyskich piłkarzy. Ryszard Tarasiewicz przedłużył dziś kontrakt z siódmym zespołem Fortuna 1 Ligi. Nowa umowa szkoleniowca będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejnych dwanaście miesięcy.

Ryszard Tarasiewicz nowym trenerem GKS-u Tychy
Nowy kontrakt podpisany. Tarasiewicz zostaje w Tychach · fot. Łukasz Sobala / GKS Tychy


- Odbyliśmy z trenerem kilka spotkań i bardzo szybko doszliśmy do porozumienia. Nie jesteśmy zwolennikami ciągłych zmian na tym stanowisku, dlatego od prawie dwóch lat możemy mówić o stabilizacji. Teraz musi się ona przełożyć na jeszcze lepsze wyniki - mówi Krzysztof Bizacki, dyrektor sportowy GKS Tychy.

Ryszard Tarasiewicz trenerem GKS Tychy został w październiku 2017 roku. Na stanowisku zastąpił Jurija Szatałowa. W swoim pierwszym sezonie wywalczył z tyskim klubem historyczne czwarte miejsce, które było najlepszym wynikiem od 40 lat. Ostatni sezon prowadzony przez niego GKS uplasował się na siódmym miejscu.

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.