tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 30 maja 2019
  • 1 czerwca 2019

Rodzinny Dzień Dziecka na Stadionie Śląskim

Za nami:

Pokazy akrobatyczne, kursy tańca, wirtualna deska strachu, ścianka wspinaczkowa, tor przeszkód, zwiedzanie wnętrza stadionu, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji czeka na najmłodszych w sobotę, 1 czerwca na Stadionie Śląskim w ramach Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się na obiektach treningowych w godz. od 10 do 18.00. Wstęp wolny!

To impreza dedykowana całym rodzinom, które szukają ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego czasu ze swoimi pociechami. Najmłodsi będą mogli pobawić się na dmuchanych zjeżdżalniach, spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej czy na bramce celnościowej, a także obejrzeć pokazy taneczne dziecięcej Formacji Tanecznej Street Dance - Good Mood i pokazy akrobatyczne oraz wziąć udział w konkursach, w których do wygrania są ciekawe nagrody.

Na chętnych czekać też będą mini siłownia oraz strefa zabaw wirtualnych. Dodatkową atrakcją dla dzieci będzie możliwość bezpłatnego zwiedzania wnętrza stadionu wraz z opiekunami. Wejście będzie odbywać się na podstawie biletów dystrybuowanych na terenie imprezy. Uczestnicy wydarzenia będą mogli również wejść na trybuny „Kotła czarownic”, poczuć się jak kibic i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zapraszamy 1 czerwca w godz. od 10.00 do 18.00 na obiekty treningowe Stadionu Śląskiego. Wstęp wolny.

Organizatorem wydarzenia jest spółka Stadion Śląski. Projekt dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Rodzinny Dzień Dziecka na Stadionie Śląskim

BM / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.