tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 maja 2019
  • 1 czerwca 2019

Oferta Gemini Park Tychy bogatsza o salon Top Secret

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj

Gemini Park Tychy kontynuuje rozwój swojej oferty. Kolejnym najemcą, który dołącza do oferty największego centrum handlowego w tym mieście jest polska marka odzieżowa Top Secret.

Gemini Park Tychy
Oferta Gemini Park Tychy bogatsza o salon Top Secret · fot. Gemini Park Tychy


Gemini Park Tychy wypełnia się nowymi markami. Pierwsza połowa 2019 roku przynosi centrum handlowemu zarówno nowe umowy najmu, m.in. z KONSIMO oraz DLA SPANIA jak również serię otwarć nowych sklepów, przede wszystkim w segmencie modowym.

Zaledwie 3 tygodnie temu w Gemini Park został otwarty pierwszy w mieście salon Carry. Teraz oferta „fashion” tyskiej galerii zyskuje kolejnego najemcę - Top Secret. Polska marka zdecydowała się zainwestować w wynajem salonu o powierzchni 180 m kw. To już kolejny rodzimy brand odzieżowy, który działać będzie Gemini Park. Jak zapowiadają przedstawiciele Gemini Park, takich otwarć w najbliższych miesiącach będzie więcej.

- Rozwój oferty modowej jest dziś dla nas jednym z priorytetów. Sklepy z tego segmentu zajmują już ponad 52% powierzchni centrum handlowego, z czego większość należy do dużych, popularnych w Polsce sieci odzieżowych i obuwniczych. Ten segment oferty będzie dalej rósł - zapowiada Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Park. - Staramy się stale uzupełniać naszą ofertę. Zapraszamy przy tym do współpracy polskie i zagraniczne marki, przede wszystkim sieciowe. Pozwala nam to tworzyć niezwykle nowoczesny tenant-mix, dopasowany do rodzinnego formatu naszego centrum handlowego, ale przede wszystkim do oczekiwań klienta na lokalnym rynku - mówi.

Te spełni także najnowszy sklep. Klienci Top Secret znajdą w nim szeroki wybór odzieży damskiej i męskiej, a także dodatki. Oferta dla kobiet obejmuje m.in. bluzki, koszule, spódnice, sukienki, t-shirty i żakiety, a także bieliznę, kostiumy kąpielowe czy okulary. Panowie w nowym sklepie znajdą m.in. koszule, marynarki, spodnie, swetry, a także akcesoria.

Dla Gemini Park Tychy jest to już 47 otwarcie w segmencie modowym. Top Secret to także 26 polska marka modowa, która podjęła decyzję o ulokowaniu swojego salonu w tyskiej galerii. W ofercie galerii można dziś znaleźć tak popularne marki sieciowe jak: TK Maxx, H&M, Reserved, New Yorker, Deichmann, CCC, Medicine, House, Cropp, Orsay czy Diverse.

- Moda pozostaje tym elementem naszej oferty, który przyciąga najwięcej klientów. Dlatego systematycznie poszerzamy ten segment. Zróżnicowany tenant-mix, w którym obecne są marki z wyższej półki, marki sieciowe, czy sieci dyskontowe sprawia natomiast, że coś dla siebie znajdzie u nas zarówno młodzież, osoba w średnim wieku, jak również osoba starsza, bez względu na zasobność portfela - mówi Malcharek.

Co przyciąga najemców?

Samo centrum handlowe jest już w ponad 98% wynajęte. I jak podkreśla przedstawicielka właściciela obiektu, komercjalizacja ostatniej wolnej powierzchni powinna zostać zamknięta do końca tego roku. - Gemini Park cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku powierzchni handlowych - ocenia Malcharek. - Obecnie prowadzimy rozmowy z kilkunastoma potencjalnymi najemcami z różnych branż. Pierwsze efekty już są, zarówno w ostatnich otwarciach, jak i w ogłoszonych niedawno podpisanych umowach, w tym m.in. z marką KONSIMO, która otworzy w Gemini swój pierwszy salon na Śląsku - wylicza.

Wpływ na zainteresowanie powierzchnią w centrum ma coraz mocniejsza pozycja Gemini Park. - Chociaż jesteśmy młodą galerią, w dodatku osadzającą się na rynku w trudnych dla handlu czasach, udało się nam w rok zbudować nie tylko mocną lokalną markę, ale także zaznaczyć swoją pozycję na regionalnym rynku - mówi Malcharek. - Co więcej, centrum notuje bardzo dobre wyniki. Pierwszy rok zakończyliśmy z liczbą 4,4 mln klientów, w dodatku z miesiąca na miesiąc notujemy przyrost klientów. Rosną także obroty naszych najemców i to we wszystkich segmentach - mówi Malcharek.

Kuszące są także plany rozwoju Gemini Park. Jeszcze w tym roku ma ruszyć rozbudowa galerii. Na dodatkowych 6,5 tys. m kw. powstanie wielkopowierzchniowe, wielosalowe kino oraz nowe restauracje i punkty usługowe. W planach jest także strefa zabaw dla najmłodszych.

BM / tychy.info, źródło: Gemini Park Tychy

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gemini Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj